KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9741097
nr 974 1097
Blandteknik
Johanna Andersson, "Bortom", signerad 1993, 31x18
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 18:44:47
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)